SJAJNI ŽUPSKI JUDAŠI Zlato za Lukšu Bračića, bronce za Anteu Kristović i Marka Bračića na Croatian Openu

jk zupa dubrovacka 3

Judaši Judo kluba Župa dubrovačka sudjelovali su protekle subote u Splitu na turniru za mlađe uzraste Croatian Open te su postigli odlične rezultate. Lukša Bračić u kategoriji U12 do -38 kg osvojio je zlatnu medalju, Antea Kristović u uzrastu U10 do -44 kg osvojila je brončanu medalju dok je Marko Bračić u kategoriji U14 do – 55 kg dobio brončanu medalju. Tomo Kristović izgubio je u borbi za brončanu medalju u uzrastu U14 do -66 kg. Iz Judo kluba Župa dubrovačka napominju kako je ovaj turnir za mlađe uzraste organiziran nakon 20 mjeseci bez natjecanja.