PRVENSTVO HRVATSKE Bronca za mlađe juniore Juga

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranje osvojili su brončanu medalju na završnici Prvenstva Hrvatske u Rijeci. Naša momčad je iznjedrila iznimnu predstavu protiv splitskog Mornara, trijumfirajući rezultatom 13:7. Izvanrednu igru je prikazao naš igrač Maroje Šušić koji je postigao čak 8 golova. Također, Petar Kulaš je doprinio s tri pogotka, dok su Maro Kovačević i Ivo Lončar svaki dodali po jedan gol.
Pod vodstvom trenera Mihe Bobića, naši mladi Jugaši su dominirali tijekom cijele utakmice, čvrsto kontrolirajući svaku četvrtinu. Konačno, sasvim zasluženo smo proslavili pobjedu s razlikom od šest golova. Već sredinom druge četvrtine smo stekli značajnu prednost od 5:1, koja se vremenom samo povećavala.

Jug Adriatic osiguranje – Mornar 13:7 (3:1, 3:1, 3:2, 4:3)

Čestitamo našim mlađim juniorima na izvanrednom rezultatu i na zasluženo osvojenoj brončanoj medalji, piše VK Jug AO.