Pošk prejak za juniore Bellevuea

U uzvratnoj utakmici dodatnih kvalifikacija juniori Vaterpolski kluba Bellevue poraženi su u Splitu od Poška s visokih 8:2 (1:0, 2:0, 1:0, 4:2).

Juniori Bellevuea prve tri četvrtine nisu postigli pogodak, nego tek u posljednjoj četvrtini koja je završila 4:2. Dva pogotka postigao je Leo Bogdanović i to sa igračem više i iz peterca. Vrijedi istaknuti da su Splićani u Gružu prije nepunih tjedan dana slavili sa 9:2 te s tim rezultatom uvelike osigurali šansu za prolazak dalje.

Prije dodatnih kvalifikacija vaterpolisti Bellevuea su u kvalifikacijskoj skupini Dubrovnik osvojili drugo mjesto. Ostvarili su pobjedu protiv Gusara 10:4 te zabilježili poraz od Jug CO 12:7.

Završni turnir juniorskog Prvenstva Hrvatske igrat će se u Dubrovniku na bazenu u Gružu od 12. do 15. siječnja.

STIŽE ALKAR Večeras navijamo za Košarkaše Dubrovnika!