POBJEDA U LAPADU NK GOŠK s tri pogotka u mreži ispratio goste iz Biograda!

gosk nogomet1 6

NK GOŠK Dubrovnik 1919 odigrao je ove subote popodne po kišnom vremenu utakmicu 11. kola 3. HNL Jug protiv biogradskog Primorca te ga je svladao rezultatom 3:0 i tako si je priskrbio tri boda.

-Naši igrači bolje su se snašli i došli do visoke pobjede 3:0. Već u 20. minuti dolazimo u vodstvo kad prijeti Šimun Horvat, a gostujući vratar posljednji dira loptu koja završava u njegovoj mreži. Nakon nešto više od sat vremena igre s dva brza pogotka Baldo Cicijelj postavio je konačnih 3:0. Čestitamo cijeloj momčadi i stručnom stožeru na odličnoj utakmici i zaslužena tri boda! Također, prije utakmice minutom šutnje odana je počast tragično preminulom mladom igraču NK Mračaj Zoranu Jakiću te i ovim putem izražavamo duboku sućut njegovoj obitelji – istaknuli su iz NK GOŠK Dubrovnik 1919.