Županija

Ministarstvo dalo suglasnost za idejni projekt OŠ Cavtat

radna skupina skola cavtat 840x560

U Cavtatu je održan sastanak Radne skupine za izgradnju nove zgrade OŠ Cavtat. Uz načelnika Općine Konavle Boža Lasića i zamjenika Iva Radonića te predsjednika Općinskog vijeća Iva Simovića, sastanku su nazočili i župan Nikola Dobroslavić sa zamjenicom Žaklinom Marević, pročelnik UO za odjel za opće poslove, mjesnu samoupravu i društvene djelatnosti Općine Konavle Mario Curić, pročelnica UO za društvene djelatnosti DNŽ Jelena Dadić te ravnateljica OŠ Cavtat Kate Kukuljica.

Na sastanku je izložen hodogram aktivnosti za ovaj veliki projekt, a istaknuto je i kako je Ministarstvo znanosti i obrazovanja dalo suglasnost na idejni projekt za izgradnju škole.

Podsjetimo Vlada RH je za potrebe izgradnje škole prepustilo Općini Konavle zemljište na Rajkovom dolu, a projekt izgradnje OŠ Cavat uvršten je kao jedan od prioritetnih projekata za financiranje sukladno Zakonu o obrazovanju.

Pročitajte još

PRIZNANJE DUGOGODIŠNJIM GOSTIMA Jirij i Hana 17 godina vjerni su Platu

Dulist

Općina Župa dubrovačka provela treću ovogodišnju isplatu socijalnih naknada

Dulist

Potpisan ugovor o izgradnji šetnice Srebreno – Kupari vrijedan 211 tisuća eura

Dulist