MEĐUNARODNI JUDO TURNIR Iva Oberan najbolja natjecateljica ‘Borsa Opena’

iva oberan borsa 2016 1

Iva Oberan iz JK Župa dubrovačka proglašena je najboljom natjecateljicom Međunarodnog judo turnira „Borsa Open 2016.“, a koje se ove nedjelje, 2. listopada održalo u Mostaru, BIH.

Kako javljaju iz Ivinog kluba, ona je ponovno briljirala te je u uzrastu kadetkinja i juniorki u kategoriji -57 kg osvojila zlatne medalje (u ukupno 7 borbi pobijedila je sa 7 ippona te je proglašena najboljom natjecateljicom turnira).

Za JK Župa dubrovačka još su nastupili Nika Viđen i Zvonimir Vučićević koji su izgubili borbe za III. mjesto (imali su 2 pobjede i 2 poraza).

Peri Adrian Puljić, Dragan Oberan i Blago Krtalić izgubili su borbe u prvom kolu i nisu imali popravnih borbi.

Inače, na turniru su nastupili klubovi iz čak 26 zemalja s preko 1200 natjecatelja.