KK DUBROVNIK Pobjeda seniora i tri poraza mlađih selekcija!

Seniori Košarkaškog kluba Dubrovnik nastavljaju s pobjedama u natjecanju A-2 lige jug. U 10. kolu u subotu navečer u sportskoj dvorani u Gospinom polju bolji od Cetine 95:64 (27:25, 19:16, 29:13, 20:10).

To je deveta prvenstvena pobjeda igrača trenera Željka Vreće koji imaju samo jedan poraz i sa Sonik Puntamikom iz Zadra odlučit će o prvom mjestu u ovom natjecanju.

KK Dubrovnik: Boban 17, Šeparović 9, Petrović, Šojka 3, Mustapić 9, Režić 13, Vodopija 8, Vujičić 13, Tešija 15, Kušt 8. Trener: Željko Vreća.

U 11. kolu slijedi gostovanje u Omišu!

DRUGA MOMČAD
Prvi poraz druge momčadi KK Dubrovnik u natjecanju B-1 lige jug u 2018. godini. Nakon dvije uvjerljive domaće pobjede, u nedjelju navečer poraz na gostovanju protiv KK Mislav iz Podstrane – 90:73 (24:19, 23:24, 24:12, 19:18).
KK Dubrovnik: Frka, Stasjuk, Petrović, Šojka, Tolj, Lambeta, Vujičić, Šiško, Koprivica, Ajduković i Kriste. Trener: Maro Lučić.

KADETI
Ostali su dubrovački mladići na korak do druge pobjede u Jedinstvenoj kadetskoj ligi. Poraženi su u 8. kolu u Zadru od KK Zadar 76:66 iako su nakon prvih 10 minuta vodili 27:12. Bilo je tri minute prije kraja i 66:66 uz napad za Dubrovnik no pobjeda je pripala domaćinima serijom 10-0.
KK Dubrovnik igrao je u sastavu: Ferri, Stasjuk 17, Petrović 24, Kapović, Džanković, Frka, Tolj 8, Šiško, Lambeta, Ajduković 7, Koprivica 8 i Kriste 2. Trener: Maro Lučić.
U 9. kolu u Dubrovnik u subotu dolazi momčad FSV-a iz Rijeke. Početak je u 20 sati.

MLAĐI KADETI
Nakon pobjeda protiv Trogira i Adriatica, mlađi kadeti su upisali dva poraza zaredom u razigravanju za završni turnir prvenstva Hrvatske – regija jug. Prvo u gostima protiv Splita, a u subotu i u Dubrovniku protiv KK Mislav. Bilo je 59:62 (16:19, 17:21, 15:11, 11:11).
Vratili su se u završnici, došli na poen zaostatka, imali i napad za vodstvo, kasnije i tricu za produžetak, ali nije išlo.
KK Dubrovnik igrao je u sastavu: Živković, Ljuban, Kriste 27, Kapović 2, Bogdanović 14, Skvrce, Stabile, Raguž, Maštrapa 3, Lambeta 13, Žakula, Matušić. Trener: Maro Lučić.