Crna kronika

Jučer dvije prometne nesreće!

policija mup prometna686

Iz područnog ureda za zaštitu i spašavanje Dubrovnik javljaju kako su se jučer na području naše županije dogodile dvije prometne nesreće.

U dnevnom izvješću tako stoji kako se 25. ožujka u 13 sati dogodila prometna nesreća na području općine Vela Luka, na cesti Vela Luka – Blato.

Vozilo dubrovačkih registracijskih oznaka kojim je upravljala 46-godišnjakinja, udarilo je u 76-godišnjakinju koja je neoprezno prelaziti kolnik Ulice 41.

U ovoj prometnoj nesreći 76-godišnjakinja je teže ozlijeđena te je nakon pružene liječničke pomoći zadržana na liječenju u dubrovačkoj bolnici.

U drugoj prometnoj nesreći koja se dogodila oko 19.35 sati, u mjestu Petrača u Župi dubrovačkoj, jedna osoba je teže a jedna lakše ozlijeđena.
U mjestu Petrača, 24-godišnji vozač upravljao je osobnim vozilom splitskih registracijskih oznaka, kada je krečući se kolnikom Ulice bana Josipa Jelačića, izlaskom iz desnog zavoja izgubio nadzor nad vozilom i izletio na travnatu površinu gdje je udario u betonski zid.
Vozač je lakše ozlijeđen, dok je 27-godišnji putnik zbog težih ozljeda zadržan na liječenju u dubrovačkoj bolnici.       

 

Pročitajte još

TJEDNO IZVJEŠĆE ZA PROMET Čak 15 prometnih nesreća u kojima je šest osoba teže ozljeđeno

Dulist

NIJE IMAO OSOBNU, ODBIO TEST NA DROGE Vozač poslan na tehnički pregled i pušten na slobodu

Dulist

U PLOČAMA VOZIO S VIŠE OD 1,5 PROMILA Dobio kaznu od 1.320 eura

Dulist