JEDINSTVENA KADETSKA LIGA Preokretom do treće pobjede

Treću pobjedu i Jedinstvenoj kadetskoj ligi, ujedno drugu zaredom, ostvario je Košarkaški klub Dubrovnik u subotu popodne.

Momčad trenera Mara Lučića nije najbolje odigrala u prvom dijelu. Gosti su imali i 12 koševa prednosti krajem prvog dijela, ali su se domaći mladići u nastavku susreta dobro posložili te serijom 18:2 stigli do 59:52 u 29. minuti.

Ipak, domaće nije išao šut za tricu pa su gosti minutu prije kraja stigli na 75:75. Nakon promašaja domaćeg Ajdukovića s druge strane jednakom mjerom uzvraća Grbeša, a na semaforu je ostalo još 20 sekundi utakmice. Kapetan KK Dubrovnika Koprivica je u polukontri zaustavljen prekršajem pa domaći dolaze u vodstvo 77:75. Posljednji napad ima Dubrava, ali Čimbur promašuje polaganje za produžetak.

KK Dubrovnik je protiv Dubrave nastupio u sastavu Vujičić (5), Stasjuk (21), Petrović (17), Džanković, Frka, Tolj (7), Šiško, Ferri, Radulović, Ajduković (20), Koprivica (7) i Kriste, pod trenerskim vodstvom Mara Lučića.

S omjerom 3-5 KK Dubrovnik drži 7. mjesto u JKL.

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!