Županija

IZLOŽBA MIRISA BOŽIĆA U KONAVLIMA ’15 nam je godina tek’

mirisi bozica najava izlozba

Obljetnička izložba programa Mirisa Božića u Konavlima u proteklih 15 godina otvara se u utorak 27. prosinca u 18:00 sati u Matici hrvatskoj Konavle na Grudi.
Ovo će biti prilika za prisjetiti se svih festivala, događaja, prezentacija, uprizorenja, natjecanja i drugih aktivnosti koje su se u okviru Mirisa Božića organizirale u proteklom razdoblju. Ovom manifestacijom, ali i svim drugim aktivnostima Agroturizam Konavle je dao doprinos razvoju Konavala u proteklom petnaestogodišnjem razdoblju. Glazbeni gosti večeri su Nena i Patricia Čorak.
Agroturizam Konavle za ovu izložbu priprema i prigodno čašćenje, a ulaz je slobodan.
Mirisi Božića u Konavlima organiziraju se uz pokroviteljstvo Ministarstva poljoprivrede RH, Dubrovačko-neretvanske županije, Općine Konavle te županijske i općinske turističke zajednice.

Pročitajte još

SMJENA U OPĆINI Nardelli predao Župu Miloslaviću

Dulist

ŠTO DONOSI LJETO U OREBIĆU? Vođene ture, ribolovno natjecanje i koncert klape Geta

Dulist

TREĆI IZBORI NA KORČULI? Šest spornih listića otišlo u korist HDZ-ovog kandidata koji je pobijedio s četiri glasa razlike

Dulist