Grad

Frankoviću uručena zahvalnica za financijsku podršku u izgradnji dvorane Pastoralnog centra Ivanica

frankovic palic pastoralni centar ivanica blagoslov 0

Gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković, predsjednik Gradskog vijeća Marko Potrebica i pročelnica Upravnog odjela za poslove gradonačelnika Ivana Brnin sudjelovali su ovog utorka na liturgijskom slavlju blagoslova započetih radova te već izgrađene dvorane za liturgijska okupljanja vjernika Pastoralnog centra Ivanica – Katedralne župe Trebinje.

Liturgijski obred predvodio je biskup mostarsko-duvanjski i apostolski upravitelj trebinjsko-mrkanski mons. Petar Palić uz asistenciju svećenika iz Hercegovačkih biskupija, Mostara i Trebinje i Dubrovačke biskupije na čelu s biskupom Rokom Glasnovićem.

U ovoj je prigodi gradonačelniku Frankoviću mons. Palić uručio zahvalnicu za financijsku podršku u realizaciji projekta te, u znak zahvale Gradu na interesu za boljitkom svih obitelji koje žive na području Ivanice. Naime, u ovom hercegovačkom naselju u Općini Ravno danas živi pedeset i četiri obitelji koje broje više od osamdeset djece.

Uz gradonačelnika Grada Dubrovnika, ovom svečanom događaju i liturgijskom slavlju nazočili su predsjednik Vlade Hercegovačko-neretvanske županije Nevenko Herceg, načelnik Općine Ravno Andrija Šimunović, načelnik Općine Župa dubrovačka Silvio Nardelli i načelnik Općine Konavle Božo Lasić te brojni mještani i vjernici.

Foto: Grad Dubrovnik

Pročitajte još

Znate li što turisti na Redditu pitaju o Dubrovniku? Gdje jesti jeftino, parkirati besplatno i što je sa zonom ograničenog prometa…?!

Dulist

Vedran Kosović o vandalizmu: Cilj nam je što prije kamen vratiti na mjesto!

Dulist

‘BACILI’ SMO ĐIR PO PLAŽAMA Situacija nešto bolja, ali Zakon se i dalje brutalno krši

Ivana Mijić Vulinović