[FOTOGALERIJA] Zidine najbrže svladali Ante Živković i Hannah Grant!

Dubrovnik je opet u pokretu! Nakon dvije godine stanke zbog pandemije koronavirusa, u velikom se stilu vratila manifestacija Du Motion – Runners’ Days koja će kroz dva dana okupiti oko 2500 sudionika iz 44 države svijeta.
Du Motion otvorila je već tradicionalno jedinstvena i izazovna Utrka zidinama, koju je ove godine najbrže svladao atletičar Atletskog kluba Dubrovnik Ante Živković.
Živković je stazu dugu 2,5 kilometara, sa startom i ciljem na Stradunu svladao s vremenom 10:45.57. U ženskoj konkurenciji slavila je Hannah Grant koja je zidine svladala s vremenom 14:22.

Drugi je kroz cilj na Stradunu protrčao Luka Đurović  s vremenom 11:03.32, dok je treći u muškoj konkurenciji bio Luka Rajčević s vremenom 11:29.98. Među ženama drugo mjesto pripalo je Melanie Nicolle koja je zidine svladala za 14:44.06, dok je treća bila Andrea Klečak s vremenom 15:30.76.

Du Motion nastavlja se i sutra Dubrovačkim polumataronom i humanitarnom utrkom građana 5K.