FOTOGALERIJA Cibona slavila u Župi dubrovačkoj!

Kadeti Dubrovnika i Cibone odigrali su u četvrtak navečer – povijesnu utakmicu! Prvi službeni košarkaški susret u dvorani Osnovne škole u Župi dubrovačkoj očekivano je otišao na stranu Cibone. Slavili su košarkaši iz Zagreba 86:46 (15:10, 25:14, 25:10, 21:12).

Pred 100-tinjak gledatelja naši košarkaši su se dobro držali u prvoj četvrtini, ali u nastavku je do izražaja došla kvaliteta protivnika, ali i umor kadeta Dubrovnika koji su odigrali treću utakmicu u tri dana.

KK Dubrovnik: Vujičić 2, Stasjuk 8, Petrović 2, Kriste, Kapović, Tolj 4, Šiško, Lambeta 10, Radulović 1, Ajduković 7, Koprivica 12. Trener: Maro Lučić.

Ovo je osmi prvenstveni poraz dubrovačkih košarkaša koji u Jedinstvenoj kadetskoj ligi imaju i četiri pobjede.