FOTO Square neriješeno protiv Futsal Dinama

Malonogometaši Squarea igrali su večeras u Gospinom polju neriješeno protiv Futsal Dinama.

Iako su domaćini vodili s 4:1 na poluvremenu i imali čak dva pogotka viška pet minuta prije kraja, gosti su devet sekundi prije kraja izjednačili na 4:4. Igrač odluke bio je Mihovil Prgomet koji je postigao pogodak za 4:4, a koji mu je ujedno bio i treći na utakmici.

Strijelci za Square bili su Rezo (2), Konsuo i Zarač, a još su igrali Primić, Turuk, Cvjetković, Gašpar, Leovski, Bevanda, Tikvica, Kuraja i Nebergoj.

Derbi je odigran pred 700-tinjak gledatelja. Square u idućem kolu gostuje u Slavonskom Brodu kod MNK Brod 035.

Izvor: dbksport.com