FOTO/PRVENSTVO HRVATSKE Košarkašice Raguse poražene i u drugoj utakmici polufinala

Košarkašice Trešnjevke slavile su ovog utorka u Gospinom polju i u drugoj utakmici polufinala Prvanstva Hrvatske. Svladale su košarkašice Raguse sa 76:59 (15:17, 19:19, 7:23, 17:18).

Za Ragusu su protiv Trešnjevke igrale Ina Marin, Josipa Zovko, Karla Kalajžić, Ana Tomičić, Marta Erslan, Petra Stanković (2), Katarina Zarač (9), Katarina Matijević (2), Ana Haklička (8) i Leona Kristić pod vodstvom trenera Zdravka Kitina.

Ove sezone Dubrovkinje su osvojile drugo mjesto u Kupu Ružice Meglaj Rimac i treće mjesto u prvoj ženskoj ligi, zbog čega se igrati i iduće sezone u Regionalnoj ligi.

Izvor: dbksport.com