[FOTO] TKO JE BIO NAJBOLJI? 46. Prvenstvo Dubrovnika u stolnom tenisu

46 KOLO 02 23.10. 29.10.2023 83

U drugom kolu 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu 2023/24 postignuti su sljedeći rezultati:

Utakmica između ekipa Konavljanin i Nobody nije odigrana jer je ekipa Nobody odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Konavljanin dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Montovjerna pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Luka Kulaš (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, Dario Petković ostvario je dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Damir Gleđ ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Dario Petković. U poraženoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Franko Torić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Ovo je bila derbi utakmica dvije izjednačene ekipe gdje je pobjeda para presudila pobjednika.

Ekipa Ujedinjeno Konavle pobjedila je ekipu Soul caffe rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Vlaho Car ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Vlaho Car i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Pavle Radonić, Milo Stražičić i Ivo Šarić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Ovo je isto tako bila derbi utakmica dvije izjednačene ekipe gdje je pobjeda u zadnjem meču donijela pobjednika.

Ekipa Srđ pobjedila je ekipu M3D rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Siniša Desnica (Srđ) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Milan Rezo ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Siniša Desnica i Milan Rezo. U poraženoj ekipi, Damir Parmać i Maro Šimunović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Aragosa travel rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Marijo Obrovac ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz jedan izgubljeni set dok je Joško Martinović ostvario dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za ekipu Aragosa travel donijeli su Robert Kralj i Goran Raspopović.

Nakon 2. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor i Ujedinjeno Konavle s osvojena 4 boda dok je treća ekipa Konavljanina s osvojena 3 boda.

Najbolji pojedinci nakon 2. kola su Marko Venier (Marinkolor), Joško Martinović (Marinkolor) i Marijo Obrovac (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 2. kola su Sandra Đurišić / Leon Spahić (Konavljanin), Pepo Deranja / Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) i Luka Kulaš / Šimun Lukačević (Lapad kolor).

Najbolji parovi po ekipama nakon 2. kola su Ujedinjeno Konavle, Aragosa travel i Marinkolor, javlja Josip Sudarević, voditelj lige.