DUATLON KONAVLE Najbrži su Diklić i Žeravica!

jaksa diklic

Pobjednik Duatlona Konavle je Jakša Diklić!

Prvo mjesto drugog kola Multisport lige Dubrovnik – ‘Duatlon Konavle’ koje se održalo ove subote zauzeo je Diklić, ujedno i ukupni pobjednik, i to s vremenom 01:20:18. Drugi je bio Goran Pulig, a treće mjesto osvojio je Daniel Marušić. Prva u poretku kod žena bila je Made Žeravica s vremenom 01:38:54, dok je drugo mjesto osvojila Sandra Ivanković. Ukupno je sudjelovalo 20 natjecatelja. Trčalo se prvo šest kilometara, nakon čega je uslijedio ‘vjetrovit’ krug bicikom od 30 kilometara te na kraju 3 kilometra trčanja.

Najbolja štafeta bio je duo Adrian Bokarica i Lukša Lukšić (01:26:45), a iza njih su ostali Ana Trković i Luka Đurović na drugom te Kim Butigan i Pero Skvrce na trećem mjestu. Iduće, treće kolo, također u organizaciji Dubrovnik Triathlon D3 na redu je za mjesec dana.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!