Ana Konjuh osvojila Orange Bowl!

Ana Konjuh pobjedila je u finalu Orange Bowla. Ana je odlično otvorila meč sa 6:3, a u drugom setu  razbila Čehinju Katarinu Siniakovu sa 6:2 za veliki uspjeh u Floridi.

Nakon što je prošle nedjelje osvojila juniorski turnir “Eddie Herr”, mlada dubrovačka tenisačica Ana Konjuh danas je osvojila još jedan turnir na Floridi – Orange Bowl!

Orange Bowl najcjenjeniji je juniorski turnir nakon četiri Grand Slama i u teniskim krugovima smatra se neslužbenim svjetskim prvenstvom.

Podsjetimo, od početka godine do danas Konjuh je od 860. mjesta na juniorskoj rang ljestvici došla do Top 10, a osvajanjem Orange Bowla mogla bi dohvatiti četvrto mjesto na ljestvici. Vrijedi istaknuti kako je Ana polufinalu eliminirala prvu juniorku svijeta, Amerikanku Taylor Townsend (4:6, 6:1, 6:3).

DRUGI DAN MITINGA Još tri medalje za PK Jug!