Aktualno

ZBOR GRAĐANA Tko će u Povjerenstvo za Park Gradac?

gradac0088

Gradski kotar Pile-Kono uputio je javni poziv stanovnicima s područja tog kotara na zbor građana, koji će se održati u Gradskoj vijećnici u utorak 7. studenog u 17.30 sati.

Na zboru će biti predstavljen program za provedbu državnog, javnog, otvorenog za realizaciju u jednom stupnju i anonimnog natječaja krajobrazne arhitekture za park Gradac. Bit će vremena za pitanja, a na kraju će biti izabran predstavnik građana u Povjerenstvu za Park Gradac.

Zbor građana održat će se temeljem zaključka Gradskog vijeća Grada Dubrovnika povodom provedbe Programa uređenja Parka Gradac.

Pročitajte još

GOTOVINA ODLAZI U ZABORAV Cestarina se više neće moći plaćati fizičkim novcem, a bit će obvezni i uređaji za plaćanje

Dulist

Za turiste ove godine tri tisuće manje soba nego lani

Dulist

IZNIMAN USPJEH Ekipa iz Otoka razvila aksijalni elektromotor i došla do novog patenta – evo o čemu je riječ!

Dulist