Aktualno

Zbog prijetnje pada uklanja se stablo alepskog bora u Ulici Iva Vojnovića

Zbog izražene prijetnje od pada bora i moguće opasnosti za ljude i štete za imovinu večeras su na teren izašle nadležne službe Grada Dubrovnika te je nakon provedene koordinacije Upravnog odjela za komunalne poslove, promet i mjesnu samoupravu, društva Vrtlar i JVP Dubrovački vatrogasci usuglašeno kako je potrebno žurno ukloniti bor koji se nalazi u dvorištu stambene zgrade na adresi Iva Vojnovića 88-104.
– Još jedanput podsjećamo kako je za područje Dubrovnika na snazi upozorenje Državnog hidrometeorološkog zavoda zbog jakog i olujnog juga i obilne kiše, navode u priopćenju iz Grada Dubrovnika.
Foto: Grad Dubrovnik 

Pročitajte još

OD 1. SRPNJA DO 31. KOLOVOZA Pogledajte ljetno radno vrijeme Dubrovačkih knjižnica

Dulist

HTZ raspisuje natječaje za direktore u ključnim turističkim tržištima – slijede Berlin, Milano, Pariz, Bruxelles i New York

Dulist

FLIX BUS SE ISPRIČAO ZBOG HOROR VOŽNJE Ipak kažu da identitet vozača ne mogu otkriti

Dulist