Vaterpolisti Juga poraženi od domaćina u finalu Superkupa

jug utakmica 14

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja večeras su u Budimpešti doživjeli poraz u finalu europskog Superkupa protiv domaćina Ferencváros Telekoma. U dinamičnoj utakmici, Ferencváros je slavio rezultatom 13:9, čime je osvojio svoj peti europski Superkup.

Ferencváros Telekom je u posljednjoj četvrtini vodio s četiri golova razlike (13:9), što je bilo nedostižno za Jug, koji je na kraju uspio smanjiti razliku, ali nedovoljno za preokret. Po četvrtinama, prva je završila 4:3 za Ferencváros, druga 0:2 za Jug, treća 5:1 za domaćine te posljednja četvrtina 4:3 za pobjednike.

Banner 300x250 DU 1

Jug Adriatic osiguranje po četvrti put igrao je za europski Superkup. Sada imaju dvije pobjede i dva poraza, što im daje polovičan učinak u povijesti ovog prestižnog natjecanja.

Niko Kmetović sa Stravaganzom osvojio Mrduju!