SARAJEVO OPEN Taekwondo klub ‘Shark’ osvojio 6 zlatnih, 6 srebrnih i 11 brončanih medalja

Taekwondo klub Shark 4

Proteklog vikenda, u čast obilježavanja 20 godina kluba borilačkih vještina ‘Taekyon’, održao se Međunarodni turnir Sarajevo Open 2023.

Ovaj sportski događaj okupio je 20 klubova, a Taekwondo klub ‘Shark’ ostvario je značajan uspjeh zauzevši 4. mjesto u ukupnoj konkurenciji sa osvojenih 6 zlatnih, 6 srebrnih i 11 brončanih medalja.

-Posebno se istaknuo Maroje Capurso koji je zasluženo stajao na najvišem postolju u kategoriji mlađih kadeta, osvojivši 1. mjesto u borbama i formama. Njegov uspjeh okrunjen je peharom za najboljeg mlađeg kadeta turnira. Svakako moramo istaknuti i ostale prvake Luči Popara 1. mjesto borbe, Nikola Tomić 1. mjesto borbe, Iris Sršen 1. mjesto formen i Iris Radulj 1. mjesto borbe – navode iz kluba.