REGIONALNA LIGA Jugaši u finalu, za naslov igraju protiv Mladosti!

jug jadran19

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja plasirali su se u finale Regionalne lige. Bez većih problema Jugaši su u utorak navečer svladali splitski Jadran rezultatom 19:11. Strijelac utakmice iz redova dubrovačkog kluba bio je Hrvoje Benić s pet postignutih pogodaka, po tri su postigli Fatović i Tomasović, po dva Garcia, Obradović i Lončar te po jedan Lozina i Kržić.
Jugaši su prvu četvrtinu večerašnjeg susreta zaključili s 3 pogotka više, a pobjeda domaćina dala se naslutiti već nakon druge četvrtine kada je Jugova prednost bila +5.
Jug se u finalu susreće sa zagrebačkom Mladosti, koja sutra u Gružu brani prošle godine osvojeni naslov. Svakako treba spomenuti i to kako ćemo već ovog vikenda, točnije u subotu 18. srpnja Jug i Mladost u Gružu gledati i u finalu doigravanja Prvenstva Hrvatske.