Aktualno

Nepoželjni turisti: Britanci pretekli Amerikance

turisti stradun152

Amerikanci su dugo godina slovili za najomraženije turiste na svijetu, no sudeći po zadnjim ispitivanjima javnog mišljenja, na listi nepopularnih pretekli su ih Britanci.

Prema istraživanju portala Living Social, pokazalo se da najveći broj ljudi na svijetu Britance smatra najgorim turistima, nerijetko ih nazivajući "turističkim huliganima".

U ispitivanju, koje je proveo Skyscranner, Britanci su proglašeni najgorima u pet kategorija, a među razlozima navedeno je da su "pijani, ne ostavljaju napojnice, ne poštuju zakone i ne žele naučiti jezik." Zanimljivo je da su u ovom ispitivanju većinu činili baš Britanci.  

Istraživanje Expedie pred par godina, na prvo je mjesto nevoljenih turista stavilo Francuze, kao "škrte, nepristojne i pune averzije prema bilo kojem stranom jeziku". Te iste godine druga tvrtka na prvo je mjesto stavila Ruse, kao "glasne, pohlepne i razmetljive."

Pročitajte još

Već od 7 sati jutros more iznad 25 Celzijevih stupnjeva, ide polako prema 26!

Dulist

STROŽA KATEGORIZACIJA I REKATEGORIZACIJA Mnogi ‘stari’ će ih izgubit, a novi neće lako do 4-5 zvjezdica!

Ivana Mijić Vulinović

OD PRVI STUDENOG Plenković objavio koliko će građani skuplje plaćati struju i plin

Dulist