Jug nadigrao Šabac Elixir: Uvjerljiva pobjeda s 19:15

jug utakmica 14.9. 16

U večerašnjoj utakmici odigranoj u Dubrovniku, vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja ostvarili su uvjerljivu pobjedu nad ekipom Šabac Elixir rezultatom 19:15.

Jug je sjajno započeo utakmicu, dominirajući već u prvoj četvrtini koja je završila 6:4 u njihovu korist. U drugoj četvrtini povećali su prednost na 10:6, potvrdivši kontrolu nad utakmicom. Do kraja treće četvrtine, rezultat se popeo na 15:11, te do kraja utakmice zadržao kontrolu, završivši susret s konačnih 19:15.

Banner 300x250 DU 1

Nakon ove utakmice u Regionalnoj ligi, Jugaše čeka kvalifikacijski turnir za EuroCup. Podsjetimo, u u kvalifikacijskoj  skupini F u kojoj su osim domaćina Francuza, Pays D‘Aix Natation, još njemački SV Ludwigsburg 08,Grci iz  Panathinaikosa AC i talijanski De Akker Team.

KREĆU KVALIFIKACIJE ZA EUROCUP Prva Jugova utakmica sutra!