DuList IN

[FOTOGALERIJA SA STRADUNA] Vesele, šarene maškare u objektivu našeg Zvone!

ULTIMI NASLOVNA

Danas su Ultimi od karnevala! Veselo je i šareno na Stradunu, ali i u svakom kutku Grada. Sve do 22 sata bit će moguće u Luži razgledati izložbu fotografija ‘Deset godina maškaravanja u vrtićima’, a vi ‘razgledajte’ fotogaleriju našeg Zvone!

Od 11 sati mimohodom maškaranih grupa Stradunom predstavila se Osnovna škola Marina Getaldića, uz proglašenje najuspješnijih maškaranih vrtića i škola ispred Crkve svetoga Vlaha uz mimohod nagrađenih grupa školskih i vrtićkih grupa.

Naime, iz epidemioloških razloga djeca i učenici maškarali su se u svojim objektima, a na temelju njihovih kratkih video uradaka karnevalski žiri odabrao je najuspješnije. Za sve nagrađene osigurani su krafeni. Na ekranu nad ulazom u Lužu prikazao se film o maškaranim kompeticijunima u spravljanju šporkijeh makarula proteklih godina.

‘Dubrovački karnevo 2022: Četiri dana dubrovačkog karnevala’ podnevnim nastupom ispred Luže zatvorit će dubrovačka grupa Art.

Pročitajte još

Rod Stewart prošle je godine oženio sina u Dubrovniku, a sada je zbog bolesti otkazao koncerte

Dulist

[FOTOGALERIJA] Predivna nedjelja za đir po Gradu, pogledajte tko je sve bio na špici

Dulist

PRINCEZA OD MONAKA UŽIVA U DUBROVNIKU Stigla u grad povodom vjenčanja

Dulist