Grad

VLAHUŠIĆ Bune se oni kojima je od turizma ručak skuhan

Batala6

Na pitanje kako komentira studije koje je UNESCO zatražio od Grada Dubrovnika, gradonačelnik Vlahušić naglasio je kako je u komunikacijia s UNESCO-om, te kako će se graditi prema njegovim smjernicama.
– Neka kažu što točno trebamo napraviti i mi ćemo to napraviti. Prvi takav projekt je Belvedere i sam vlasnik i Grad Dubrovnik bi htjeli znati što i kako. Ako se bude zatijevao neki oblik studije utjecaja na kulturni okoliš i nju ćemo napraviti-dodao je gradonačelnik Vlahušić. Što se pak tiče golfa i Bosanke dodao je:
-Ja ne vidim tu nekog velikog utjecaja na Srđu ili na Bosanci. Istu vizuru imamo odavde iz Gruža i unutar zidina. Vidjet ćemo kakve će smjernice UNESCO dati za građevine koje se ne vide ni iz Gruž niti unutar zidina – dodao je prozvavši one koji se bune.
-Bune se umirovljenici Luko Brailo i Vido Bogdanović, oni koji plaće primaju iz proračuna kao što su Miošić i Capor, a i oni koji rentavaju primjerice Lidija Crnčević i Ivan Viđen koji žive od svoje imovine – naglasio je Vlahušić dodavši kako Gradu trebaju nova radna mjesta.

-Od turizma im je ručak skuhan – rekao je Vlahušić dodavši kako Dubrovnik živi od kruzera.

-Pogledajte od čega žive obitelji ovih koji su prozvani, a od turizma im je ručak skuhan- jasan je bio gradonačelnik dodavši kako Dubrovnik živi od kruzera.

Pročitajte još

(FOTO) NA BELLEVUEU RISKIRATE ŽIVOT Zašto plaža nije ograđena? Turisti ni puno građana nemaju pojma… Ni „table upozorenja“ nisu vidljive!

Dulist

PREOPTEREĆENJE SUSTAVA? Gruž bio u mraku 20 minuta

Dulist

NA PET LOKACIJA Završena ugradnja podzemnih spremnika

Dulist