Aktualno

U subotu stiže ‘slatki’ most

peljeski most2

U subotu 27. travnja u Dubrovnik stižu članovi Udruge Pelješki most iz Zagreba.

U 10 sati s tvrđave Sv. Ivana spustit će se članovi Gorske službe spašavanja i okititi kip Sv. Vlaha vijencem od mnogobrojnih licitarskih srca.

U podne slijedi domjenak u predvorju Kazališta Marina Držića.  Iz Zagreba, preko Neuma, uz posebnu dozvolu carinske policije,  stiže prigodna torta, izrađena u najpoznatijoj zagrebačkoj slastičarnici Vincek.

Potom u 20 sati u kinu Sloboda slijedi tribina na kojoj će se predstaviti ideja izgradnje Pelješkog mosta. Članovi Predsjedništva Udruge  'Gradimo Pelješki most' će iznijeti ciljeve Udruge i dosadašnja postignuća, odgovarati na pitanja, primati sugestije i savjete.

Pročitajte još

Od sportskih kampova do digitalnog eura. Evo o čemu se sve raspravljalo na Dubrovnik Bussines Forumu

Dulist

ŠVALJEK O HRVATSKOM TURIZMU ‘Pali smo niže od pretpandemijske razine’

Dulist

U LISTOPADU Još jedna mega popularna serija snimat će se u Dubrovniku

Dulist