Grad

U stan za oboljelu djecu Grad useljava studente?

zajedno do zdravlja stan 080516 2

Udruga i dalje djeluje i besplatno smješta i smještat će obitelji s oboljelom djecom koja imaju potrebu liječenja u Zagrebu – rekao nam je Roberto Machiedo, još uvijek aktualni predsjednik Udruge kronično bolesnog djeteta Zajedno do zdravlja.

Time je demantirao sve glasnija šuškanja kako se ova udruga gasi, i da će zbog toga stan, koji je 2007. godine, kupljen za obitelji oboljele djece u Zagrebu, preuzeti Grad. To i ne bi bilo toliko čudno da kuloari ne bruje kako bi Grad Dubrovnik taj stan prenamijenio za smještaj studenata. No, Machiedo sve to opovrgava naglašavajući kako Udruga nema intenciju gašenja, te da će i dalje ostati aktivna ponajprije po pitanju upravo ovog stana u Zagrebu.

Tekst u cjelosti pročitajte u tiskanom izdanju DuLista.

Pročitajte još

MATO FRANKOVIĆ ZA REUTERS TV Filmska snimanja u Dubrovniku nisu samo promocija destinacije

Dulist

RIGOROZNA PRAVILA Iz Sanitata objasnili zašto nije dopuštena prodaja hrane životinjskog podrijetla na natkrivenom dijelu gruške place

Dulist

POLOŽENI VIJENCI Obilježena 79. obljetnica Bleiburga i Križnog puta

Dulist