Aktualno

U POSTRANJU Proslava Velike Gospe i 725. godina od prvog pisanog spomena crkve

velika gospa postranje14 533x800 1

Župa Velike Gospe u Postranju uz proslavu svetkovine svoje nebeske zaštitnice ove godine proslavlja i 725. godina od prvog pisanog spomena crkve u Postranju, na čijim temeljima je izgrađena sadašnja crkva.

Središnje svečano euharistijsko slavlje u subotu, 15. kolovoza u 10 sati predvodi biskupijski vikar za pastoral don Ante Burić. Na svetkovinu će se u crkvi slaviti misa u 7.00 sati, koju će predslaviti don Bernardo Pleše, te misa u 19 sati koju predvodi don Robert Karačić.

Uoči svetkovine 14. kolovoza u 19 sati slavit će se misa, a vjernici će imati prigodu za ispovijed te se tako pripraviti za proslavu svoje zaštitnice.

Proslava Velike Gospe u Postranju web

Pročitajte još

Već od 7 sati jutros more iznad 25 Celzijevih stupnjeva, ide polako prema 26!

Dulist

STROŽA KATEGORIZACIJA I REKATEGORIZACIJA Mnogi ‘stari’ će ih izgubit, a novi neće lako do 4-5 zvjezdica!

Ivana Mijić Vulinović

OD PRVI STUDENOG Plenković objavio koliko će građani skuplje plaćati struju i plin

Dulist