TRI MEDALJE ZA JUDO KLUB URA NAGE Na Kaštel Openu osvojili zlato, dva srebra i pet petih mjesta

judo klub ura nage

U subotu 21.rujna judo klub Ura Nage nastupio je na Kaštela Openu. U uzrastu do 16 godina Đive Erak -40kg osvojila je zlato, Stela Market u kategoriji +70kg također je dvjema pobjedama osvojila zlato. Peta mjesta ostvarili su Šime Šimunović u kategoriji -73kg, Eldar Sarić -55kg, Denis Zakić i Marin Brautović -46kg, Đive Erak u kategoriji -48kg.
U istom uzrastu su nastupili i Lukša Azinović do 60kg, Petar Jevđić i Eman Šabanović do 73kg. U uzrastu do 18 godina nastupila je Paula Palameta sa tri pobjede i jednim porazom osvaja drugo mjesto u kategoriji +70kg. Trener Lovro je zadovoljan pripremnim razdobljem za prvenstvo hrvatske koje slijedi u listopadu.

Banner 300x250 DU 1