TREĆA UTAKMICA FINALA Košarkašice Raguse poražene. Trešnjevka ukupno vodi 2:1

zkk ragusa 52

Košarkašice Trešnjevke su na domaćem parketu u trećem susretu finala doigravanja slavile protiv Raguse rezultatom 73:59 i tako u seriji na tri dobivene utakmice stigle do druge pobjede. Četvrta utakmica igra se u petak 24. svibnja u Dubrovniku u Gospinu polju od 18 sati, objavljuje Hrvatski košarkaški savez.

Kao i u prethodne dvije utakmice je sastav Deana Nemeca bolje otvorio utakmicu i uz dvije trice Lene Bilić, jedne Nine Novak te poena Viktorije Ćurić i Zare Valčić poveo 19:6. Tricama su uzvratile Lea Hajdin i Carmen Miloglav (32:28), a na poluvremenu je bilo +7 (36:29). Zagrepčanke su i u nastavku imale rezultatsku prednost iako ona nije bila izražena kao u prvoj utakmici prije tjedan dana. Dubrovčanke su početkom posljednje četvrtine bile na minus 4 (52:48). Nakon toga su uslijedile minute odluke u kojima su Franka Ćuklin i Ćurić ubacile dvije trice, a Valčić zabila bacanja za +12 (60:48). Gošće više nisu imale odgovor pa je Trešnjevka tricom Novak imala i +19 (73:54).

[VIDEO] GOOOL! Modrić zabio! Uvala i Župa gore!