Aktualno

Tepšić nije otputovala u New York

jelka tepsic583

Povodom napisa na našem portalu o putovanju gradonačelnika Vlahušića u New York, iz Turističke zajednice Grada Dubrovnika stigao je demantij koji prenosimo u cijelosti.

"Na vašoj internetskoj stranici od 29. 02. u objavljenom članku "Andro i svita (opet) u Americi" nalaze se netočne informacije, pa u skladu s odredbama Zakona o medijima moramo demantirati i tražimo da u najkraćem roku objavite ispravku.
 
Netočno je da je gđa. Jelka Tepšić predsjednica Turističke zajednice grada Dubrovnika, već je direktorica pune četiri godine. Predsjednik Turističke zajednice grada Dubrovnika je gradonačelnik Dubrovnika, g. Andro Vlahušić. Također, gdja. Tepšić nije otputovala s delegacijom Grada Dubrovnika u New York.
 
Maja Milovčić,
Odnosi s javnošću
TZ Grada Dubrovnika"

Pročitajte još

FOTOGRAFIRAJ I PRIJAVI Župa dubrovačka uvela novi obrazac za prijavu komunalnih problema

Dulist

NAKON 50 GODINA Smrtonosni insekt vratio se u Hrvatsku, ubod prvo izaziva alergiju, zatim nastupa smrt!

Dulist

DEVET POSTO SKUPLJE Evo koliko će se plaćati plin od 1. listopada

Dulist