Sport

STRELJAŠTVO ‘Dragovoljke’ na Prvenstvu Hrvatske

streljastvo dragovoljac 4

Tri kadetkinje Streljačkog društva Dragovoljac Đina Radulj, Tea Čvrljak i Iva Radić nastupile su na Prvenstvu Hrvatske serijska zračna puška 10 metara na streljani Vrapče u Zagrebu.

U konkurenciji 58 natjecateljica Radić je bila 48. sa 166 pogođenih krugova, Radulj 50. sa 161 krugom, a Čvrljak 54. sa 154 pogođena kruga.

-S obzirom da je ovo curama prvo veće natjecanje rezultati su zadovoljavajući. Potrebno je uložiti još puno truda na treninzima i rezultati će biti puno bolji. Uprava Društva zahvaljuje svim sponzorima i donatorima,a posebno teti Kati Tutić iz Jastrebarskog – ističu Dragovoljci, kojima krajem svibnja predstoji klupski turnir.

Pročitajte još

VELIKI USPJEH Mladi judaši JK Dubrovnik 1966 osvojili 19 medalja na turniru ‘Kup Jadrana’

Dulist

U NEDJELJU VIII. hotel Cavtat Kup u organizaciji jedriličarskog kluba Cavtat

Dulist

BOGDANOVIĆ SE OPROSTIO OD KOŠARKE Zatvaram jedno poglavlje, ali ljubav prema igri ostaje. Nisam stigao do kraja

Dulist