STOLNOTENISKA LIGA Najbolji igrač susreta Vedran Đurđević iz OŠ Cavtat Konavljanin!

Stolni tenis

U devetnaestom kolu 1 stolnoteniske lige, ekipa OŠ Cavtat Konavljanin pobijedila je ekipu Šampinjoni rezultatom 9 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (OŠ Cavtat Konavljanin) koji je svojoj ekipi donio 3 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set, isti svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Juricom Prpićem.

Ekipe Aedium plus i Dr Čolić odigrale su svoju utakmicu neriješenim rezultatom 5 : 5. Najuspješniji pojedinac utakmice bio je Milo Stražičić (Aedium plus) koji je svojoj ekipi donio 3 pojedinačne pobjede a protivničkim igračima prepustio je četiri seta.

Ekipa Dubrovnik pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 8 : 2. Najuspješniji pojedinac utakmice bio je Mario Obrovac (Dubrovnik) koji je svojoj ekipi donio 3 pojedinačne pobjede a protivničkim igračima prepustio je svega dva seta, isti svojoj ekipi donio i pobjedu u paru s suigračem Damirom Parmaćem.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Geoplan rezultatom 7 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 3 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta.

Nakon 19. kola u 1. Lizi na prvom mjestu nalazi se ekipa OŠ Cavtat Konavljanin s osvojenih 54 boda, na drugom mjestu je ekipa Marinkolor s osvojenih 50 bodova i treće mjesto drži ekipa Geoplan s osvojenih 46 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 19. kola su Filip Mikulić (Geoplan), Vedran Đurđević (OŠ Cavtat-Konavljanin) i Ivo Miličić (Srđ).

Najbolji parovi nakon 19. kola su Joško Martinović i Barbara Vlahović (Marinkolor), Vedran Đurđević i Jurica Prpić (OŠ Cavtat-Konavljanin) te Damir Gleđ i Filip Mikulić (Geoplan).

U devetnaestom kolu 2 lige ekipa Eurokarbon pobjedila je ekipu Sv Mihovil rezultatom 10 : 0 bez igre iz razloga što je ekipa Sv Mihovil odustala od daljnjeg takmičenja.

Ekipa Halo Dubrovnik pobjedila je ekipu Lea travel rezultatom 10 : 0. Sva tri igrača ekipe Halo Dubrovnik donijeli su svojoj ekipi po 3 pobjede pri čemu protivničkoj ekipi nisu prepustili niti jedan set.

U 19. kolu ekipa Luka Sorkočević je bila slobodna.

Nakon 19. kola u 2. Lizi na prvom mjestu je ekipa Halo Dubrovnik s 44 osvojena boda, drugo mjestu zazima ekipa Eurokarbon s osvojenih 40 bodova a treće mjesto zauzima ekipa Luka Sorkočević sa osvojenih 27 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 19. kola su Kemal Halilović, Darko Božić (obojica Halo Dubrovnik) i Matea Martinović (Eurokarbon).

Najbolji parovi nakon 19. kola su Damir Hađinac i Viktor Lenert (Luka Sorkočević), Darko Božić i Zoran Vrsaljko (Halo Dubrovnik) te Darko Božić i Ivan Svaguša (Halo Dubrovnik).