Square protiv Torcide 2:2, igrač utakmice naš vratar Zoran Primić

SQUARE3 3

3. kolo Hrvatske malonogometne lige Square je okončao pobjedom 4:2 u dvorani u Gospinom polju nad Futsal Dinamom, a 4. kolo za dubrovačke je malonogometaše započelo solidno. Naime, jedan bod im je osigurao izjednačen rezultat sa MK Torcida Split sinoć na splitskim Gripama.

Domaćini su u prvom dijelu utakmice pod osadom držali Primićev gol, ali je njegova sjajna obrana održala momčad u igri. Povela je Torcida, da bi potom naš Mirko Hrkać izjednačio u 19-toj minuti. Domaćini su brzo postigli još jedan pogodak i ponovno preuzeli vodstvo, da bi 4 minute prije kraja utakmice Gordan Duvančić postigao pogodak za izjednačenje, tako da je utakmica završila 2:2. Igrač utakmice svakako je bio naš sjajni vratar, ujedno član hrvatske malonogometne rerezentacije, Zoran Primić.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!