Aktualno

PRIČA MIE KUŽNIN Imam dijabetes, ali dijabetes nema mene!

Mia Kuznin Dijabetes 1

Imam petnaest godina i dijabetičarka sam od svoje jedanaeste godine. Već četiri godine živim s dijabetesom – riječi su Mie Kužnin koje itekako odzvanjaju u ušima.

Uspješna učenica Turističke gimnazije i vrhunska step plesačica, Mia nikada u ove četiri godine nije dala da ju dijabetes zaustavi u životu.

Mlada, uspješna i predivna osoba s nama je podijelila kako je živjeti s ovom cjeloživotnom ‘pratnjom’, na koji način je reagirala kad je saznala za dijagnozu koja će joj promijeniti život, te teške i pozitivne strane života s dijabetesom. njenu priču danas, uz Svjetski dan dijabetesa, pročitajte u novom, tiskanom izdanju DuLista – čekamo vas na kioscima!

MNJ

Pročitajte još

OTVORENO O UVOZU RADNE SNAGE Potrebica: Ako ovako nastavimo, koliko će Hrvata živjeti u Dubrovniku za 50 godina?

Andrea Falkoni Račić

DIVNO IZNENAĐENJE Peter Galbraith posjetio Art space Klarisu naše Guke

Dulist

U GODINU DANA GOTOVO TRI TISUĆE KORISNIKA Centar za djecu, mlade i obitelj Dubrovnik najavljuje nove programe

Dulist