Kultura

Predstavljen ‘Zbornik Dubrovačkog primorja i otoka’

zbornik primorje 4

Dvanaesto izdanje ‘Zbornika Dubrovačkog primorja i otoka’ predstavljeno je u četvrtak navečer u organizaciji Kulturno prosvjetnog društva Primorac u hotelu Valamar Lacroma.

Novo izdanje ‘Zbornika’ izlazi u okviru obilježavanja izlaska prvog broja 1986. godine, a bavi se temama bogate primorske i otočke prošlosti, ali i budućnosti, vezanima za primorsku i otočku tematiku, kao i pjesničkim i proznim djelima Primoraca.

U 12. broju ‘Zbornika’, podijeljenom u četiri cjeline, mogu se pronaći 23 priloga i 144 fotografije.

Zbornik su predstavili glavna urednica Aida Cvjetković, Mato Jerinić te predsjednik Kulturno prosvjetnog društva Primorac Tonći Vicelić, a promociju su svojim nastupom uveličali članovi udruge Dubrovački primorski svatovi.

Pročitajte još

S PAVOM JANČIĆEM USUSRET PREDSTAVLJANJU KNJIGE Kao ona misica u Sinju nakon pobjede osjećam se – eventualno!

Ivana Mijić Vulinović

NOVA GOSTUJUĆA PREDSTAVA “Kućica za pse” bavi se nasiljem, traumama, šutnji i hrabrosti

Dulist

U REŽIJI ROBERTA BOŠKOVIĆA Spektakularna opera ‘Attila’ premijerno u Sarajevu

Dulist