Aktualno

Policajci donirali tonu i pol mandarina kolegama iz Petrinje i Gline

mandarine 1a

Policijski službenici Policijske uprave dubrovačko-neretvanske donirali su 1,5 tona mandarina Policijskoj upravi sisačko-moslavačkoj.

-Policijski službenici Policijske uprave dubrovačko-neretvanske, najvećim dijelom s područja Metkovića, ubrali i osobno dopremili kolegama s područja koje je u prosincu prošle godine zatekao razorni potres. Ovo je mala gesta, ali na ovaj način se htjelo pokazati da, ni nakon proteka 10 mjeseci, ovi ljudi nisu zaboravljeni – ističu iz policije.

S načelnikom policijske uprave dubrovačko-neretvanske Ivanom Pavličevićem, zamjenikom načelnika policijske uprave Mirom Bajom, kao i policijskim službenicima s područja doline Neretve, dopremili su mandarine za sve zaposlenike Policijskih postaja Petrinja i Glina.

 

Pročitajte još

OD SUTRA Na snazi novi red Libertasa

Dulist

OBAVIJEST ELEKTROJUGA Tko je u četvrtak i petak bez struje?

Dulist

NIKOLINA FARČIĆ ‘Revitalizacija TUP-a je projekt temeljen na radu i stvarnim ulaganjima, a ne na simulacijama’

Dulist