Sport

POBJEDA U NJEMAČKOJ Račić svladao Hubera

Antun Račić (FC Gladijator)

Dubrovački MMA borac Antun Račić pobijedio je Brazilca Tobiasa Hubera u večerašnjoj borbi na Superior FC 18 priredbi koja se održala u njemačkom Ludwigshafenu. Župljanin je dominirao tijekom cijele borbe.

Inače, vijest o ovom nastupu stigla je samo dva tjedna prije održavanja priredbe kada je ‘Killer’ prihvatio da u ovu borbu uđe kao zamjena.
-Ovu borbu sam prihvatio dva tjedna prije samog eventa, upao sam kao zamjena protiv Hubera. Nazvao me menadžer i pitao bi li mogao odraditi tu borbu, a pošto sam u treningu i dobroj formi, prihvatio sam i jedva čekam borbu. Uvijek treniram dva puta dnevno i održavam svoju formu tako da sad nije bio problem prihvatiti meč – još mi je i dobro došao jer se želim što prije vratiti u kavez! – izjavio je prije nastupa Račić.

Pročitajte još

BORNA BUTIJER OTKRIO SVOJ SAN Vidim se s diplomom u rukama i na Olimpijskim igrama

Marijana Tadić

POČAST LEGENI Jugovo izaslanstvo uoči turnira Tomo 2025 položio cvijeće na grob Toma Udovičića

Dulist

POVIJESNI TRENUTAK ZA HRVATSKI VATERPOLO Po prvi put naše seniorke idu na Svjetsko prvenstvo!

Dulist