Pet medalja za Badmintonski klub Dubrovnik, Čerjan i Dinata zlatni!

bk dbk
Proteklog vikenda igralo se 1. kolo Hrvatskog kupa za seniore u Čakovcu. Badmintonski klub Dubrovnik osvojio je pet medalja, od čega dva zlata, u muškoj i ženskoj pojedinačnoj konkurenciji. Klub je nastupio sa šest igrača.
U muškoj konkurenciji zlato je osvojio Aria Daniel Dinata, dok je Antonio Marunica zauzeo 14. mjesto pojedinačno i 5. mjesto u parovima sa suigračem Lukom Črepom iz Čakovca. U ženskoj konkurenciji pojedinačno osvojili smo sve tri medalje. Zlato je osvojila Mia Čerjan, srebro Nikolina Kabiček, a broncu Dora Šurković. Još je nastupila i Maris Guca koja je zauzela 6. mjesto.
U ženskim parovima Mia Čerjan i Nikolina Kabiček zaustavljene su u finalu i osvojile srebrnu medalju, dok su Dora Šurković i Maris Guca u napetom meču izgubile u borbi za brončanu medalju i zauzele 4. mjesto.