Crna kronika

OSUMNJIČEN DVOJAC Zadali 29-godišnjaku veći broj udaraca tupim i oštrim predmetom

VILA PALMA ILUSTRACIJA 1

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika Službe kriminalističke policije ove Policijske uprave i policijskih službenika Policijske postaje Ploče dvije muške osobe u dobi od 40 i 41 godine osumnjičene su za kazneno djelo „Ubojstvo“ iz čl. 110. Kaznenog zakona.
Kako javljaju iz PU dubrovačko-neretvanske, sumnjiče se da su u četvrtak, 17. rujna, u obiteljskoj kući, u Ulici A. G. Matoša u mjestu Rogotin pokraj Ploča, usmrtili 29-godišnjaka zadavši mu veći broj udaraca tupim i oštrim predmetom od kojih je preminuo na mjestu događaja.
Osumnjičeni su uhićeni istog dana, te su nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja kasno sinoć, uz kaznenu prijavu, predani pritvorskom nadzorniku ove Policijske uprave.

Pročitajte još

VOZILO SLETJELO S CESTE Prometna nesreća kod Velikih žala

Dulist

‘PAPRENA’ KAZNA Vozio nevezan, pričao na mobitel, pronašli mu i drogu

Dulist

Pijan vozio kroz Župu, kad se otrijeznio kažnjen s 1.320 eura

Dulist