Aktualno

Luka Dubrovnik u upravnom sporu s Vladom

luka koncesija8834

Luka Dubrovnik na čelu s direktorom Božidarom Memedom pokrenula je žalbeni postupak protiv rješenja Vlade RH o dodjeli koncesije za marinu tvrtki u vlasništvu Franja Pašalića.

No, kako je riječ o rješenju kojega donosi Vlada, u procesu dodjele koncesije za marinu u Gružu nije predviđen žalbeni postupak, već se ide na podizanje tzv. upravne tužbe, objasnio nam je zamjenik gradonačelnika i predsjednik Nadzornog odbora Luke Dubrovnik Niko Šalja.

– Riječ je o klasičnom upravnom sporu koje su pokrenuli Luka Dubrovnik i Atlantska plovidba kao natjecatelji u natječaju za dodjelu koncesije, s obzirom da nisu bili zadovoljni rješenjem Vlade – rekao je Šalja, dodavši kako obično takvi sporovi traju godinama izrazivši stoga sumnju da će se ovaj oko koncesije za marinu riješiti u skoro vrijeme.  

Pročitajte još

BOLNICE SE PRIPREMAJU ZA KONCERT THOMPSONA Traže zdravstvene dobrovoljce, oslobađaju krevete, pojačavaju dežurstva

Dulist

Provjerite jeste li bogati po standardima banke. Evo koliko novaca na računu bi trebali imati

Dulist

POČINJE FESTIVAL PELJEŠKIH OKUSA Sedam dana specijaliteta i vrhunskih vina

Dulist