Lea Burazor prvakinja Hrvatske!

badmintonski klub 5 1

Proteklog vikenda Badmintoski klub Dubrovnik nastupio je na Prvenstvu Hrvatske za juniore i kadete. Ukupno su osvojili 6 medalja, a prvo ime kluba bila je Lea Burazor koja je osvojila 4 medalje.

U subotu se u Čakovcu igralo Prvenstvo Hrvatske za juniore do 19 godina na kojem su Erika Konjuh i Marko Janičić osvojili dvije medalje. U mješovitim parovima postali su viceprvaci države izgubivši u finalu, dok su u parovima osvojili brončane medalje. Erika je osvojila brončanu medalju s Leom Burazor, a Marko s Patrikom Karamatićem. U nedjelju se igralo Prvenstvo Hrvatske za kadete do 15 godina u Donjoj Stubici na kojem je Lea Burazor osvojila 3 medalje.

Najviše uspjeha imala je u mješovitim parovima gdje je osvojila prvo mjesto i postala prvakinja Hrvatske sa suigračem Lovrom Matovinom iz Koprivnice. U pojedinačnoj konkurenciji osvojila je brončanu medalju, kao i u ženskim parovima sa suigračicom Erikom Konjuh.

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’