KUP MOKOŠICE Pehar i 17 medalja za konavoske judaše

judo konavle naslovna

Judo klub Konavle Cavtat osvojio je tri zlatne, sedam srebrnih i sedam brončanim medalja na tradicionalnom međunarodnom judo turniru 12. Kupu Mokošice.

Na turniru je nastupilo oko 280 judaša iz 23 kluba u uzrastima U-10, U-12 i U-14, a Judo klub Konavle Cavtat je nastupio s 22 judaša i ostvario veliki uspjeh osvojivši i pehar za drugo mjesto u ukupnom poretku sa 17 medalja.

Zlato su osvojile: Nika Katušić U-10, Mihaela Baule U-10 i Mauro Butigan U-10. Srebro su osvojili: Orsat Obradović u U-12 i U-14, Ana Schmuch U-12, Jelena Schmuch U-14, Dalia Schmuch U-10 i Antonija Đurković U-12 i U-14, a broncu Ana Schmuch U-14, Petra Đurković U-14, Ivan Pavlin U-14, Dalia Schmuch U-12, Mara Bagoje U-12, Petar Kos U-12 i Juraj Bete U-12.

Još su nastupili, ali ovaj put bez medalje Mauro Vojnić, Ivan i Luka Alfirević, Andrej Kristić, Paulo Miljas, Leo Slomović, Andrija Antun Sukurica, Karlo Simović i Antonio Butigan svi u U-10.

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’