HrvatskaPolitika

Kolindi Grabar Kitarović mandat počinje u ponoć

hdz kolinda grabar kitarovic predizborni skup dubrovnik 161214 85

U uredu predsjednika na Pantovčaku održana je primopredaja vlasti. Kolinda Grabar Kitarović na Pantovčak je stigla u 17:30. Josipović ju je dočekao, nakon čega su se zatvorili u kabinet na razgovor. Grabar Kitarović je Josipovića s Pantovčaka ispratila u 19 sati.

“Imali smo zanimljiv i ugodan sastanak. Upoznao sam je sa svim detaljima funkcioniranja ureda kako bi lakše mogla odmah početi raditi. Još jednom joj čestitam i želim joj uspješan rad”, rekao je Josipović nakon sastanka s Kolindom.

“Zahvaljujem se predsjedniku Josipoviću. Vrlo sam zadovoljna razgovorom. Na odlasku, gospodinu Josipoviću želim svako dobro u političkoj karijeri i osobnom životu”, izjavila je Grabar Kitarović.

Primopredaja trebala biti zatvorena za javnost

Josipovićev mandat započinje u ponoć, kada Grabar Kitarović i službeno postaje nova predsjednica, prenosi Index

Iz ureda novoizabrane predsjednice rečeno je i da je zajednička želja Kolinde Grabar Kitarović i predsjednika u odlasku Ive Josipovića da primopredaja bude obavljena bez medija, no danas oko 13.30 stigla je obavijest kako će primopredaja ipak biti otvorena za medije.

Pročitajte još

Franković o priuštivom stanovanju na Pobrežju: ‘Grad se može i treba širiti odavde prema gornjim selima’

Dulist

Franković oštro: Istinski Srđevci nikad ne bi podržavali kandidatkinju koja otima javno

Dulist

Marija Haselsteiner: Glasajte za promjene koje donose bolji život za sve generacije!

Dulist