Sport

Jug u finalu Kupa Hrvatske nakon pobjede nad Solarisom

jug utakmica 18

Na bazenima Mladosti odigrana je prva polufinalna utakmica Kupa Hrvatske, u kojoj su se za mjesto u finalu borili VK Jug Adriatic osiguranje i VK Solaris. U napetom dvoboju, Jug je slavio rezultatom 13:12.

Rezultati po četvrtinama bili su: 2:3 za Solaris, u drugoj četvrtini Jug je poveo 7:5, treća četvrtina je također završila prednošću Jugaša 10:8 te konačnih 13:12 za dubrovački sastav.

Protivnika u finalu Jug će doznati nakon utakmice između HAVK Mladosti i Jadrana iz Splita. Finale Kupa Hrvatske odigrat će se u srijedu, 27. studenog, s početkom u 18:50 na bazenima Mladosti.

Jug je igrao u sastavu: Popadić, Burđelez, Šušić, Zvono, Joković, Pavlić, Mozara, Cabanas Pegado, Križić, Burić, Herceg, Žuvela, Jurišić, Jerković.

Pročitajte još

U SURADNJI S UDRUGOM TATA JE TATA U subotu podržite naše košarkaše i obitelj Hazdovac!

Dulist

DU MOTION TRAŽI VOLONTERE Budite dio inspirativne sportske priče!

Dulist

KVALIFIKACIJE ZA EURO Hrvatska preko Češke traži plasman na Europsko prvenstvo 2026.

Dulist