HRVATSKI KUP Deset medalja za Badmintonski klub Dubrovnik

Badmintonski klub Dubrovnik ovog vikenda nastupio je u Osijeku na 1. krugu Hrvatskog kupa za podmladak. Nastupili su sa šest igrača i osvojili deset medalja.
Najuspješniji su bili Erika Konjuh i Patrik Karamatić koji su osvojili po tri zlatne medalje, a treba napomenuti da je Erika osvojila zlatne medalje u tri uzrasne parske konkurencije do 15, 17 i 19 godina. U konkurenciji do 15 godina 3. mjesto osvojila je Lea Burazor, dok je u parovima osvojila 1. mjesto sa suigračicom Erikom. U konkurenciji do 17 godina dvije zlatne medalje osvojio je Patrik Karamatić, pojedinačno i u paru sa suigračem Nikom Šumićem. U ženskoj parskoj konkurenciji Erika i Karla Vuletić osvojile su 1. mjesto, dok su Lea Burazor i Marta Dvornik (Split) osvojile 3. mjesto. U konkurenciji do 19 godina dvije zlatne medalje osvojio je Marko Janičić, pojedinačno i u paru sa suigračem Patrikom Karamatićem, dok je u ženskoj konkurenciji Karla Vuletić osvojila 3. mjesto pojedinačno, te 1. mjesto u parovima s Erikom Konjuh.