HRVATSKA SAVLADALA SLOVENIJU Dario Šarić briljirao s triple-double učinkom

hks1

Hrvatska savladala Sloveniju rezultatom 108:92 na olimpijskom pretkvalifikacijskom košarkaškom turniru koji se održava u Pireju!

Hrvatska reprezentacija uvjerljivo je dominirala tijekom cijele utakmice. Na kraju prvog poluvremena Hrvatska je imala prednost 54:41!

Tijekom drugog poluvremena, pred kraj treće četvrtine, utakmica je bila privremeno suspendirana na gotovo pola sata zbog problema sa semaforom u dvorani, no to nije spriječilo naše košarkaše da dođu do pobjede.

U ovoj čudesnoj utakmici Dario Šarić stigao je do triple-double učinka, kojeg su u dresu hrvatske do sada jedino imali Toni Kukoč i Stojko Vranković. Našu reprezentaciju su predvodili Goran Filipović koji je postigao 21 poen, zatim Dario Šarić s 19 poena te Ivica Zubac sa 18 poena.

Hrvatska nastupa u skupini A sa Slovenijom i Novim Zelandom, a križat će se sa skupinom B u kojoj su Egipat, domaćin Grčka, Dominikanska Republika.

Idući susret Hrvatskoj je na rasporedu sutra u 16:30 sati i to protiv Novog Zelanda. Sretno!

Na parskom turniru Bridž kluba Dubrovnik prvo mjesto dijele dva para!

EP U VILNIUSU Vlaho Nenadić s novim osobnim rekordom u polufinalu na 50 slobodno!