HEP SUPERLIGA Pituri upisali novu pobjedu u Slavonskom Brodu

pituri simovic japec cipin

Stolnotenisači Libertas Marinkolora pobijedili su stolnotenisače Slavonskog Broda rezultatom 3:0 na prvenstvenom susretu HEP Superlige. Za Piture su igrali Filip Čipin, Miho Simović i Tomislav Japec.

Karlo Franjčec iz STK Slavonski Brod bio je protivnik Filipu Čipinu. U prvom setu Čipin je dobio Franjčeca rezultatom 11:5, u drugom je također bio bolji s istim rezultatom, a treći je set zaključio rezultatom 11:4. U drugom paru Stanislav Lošić – Miho Simović, Simović je bio bolji u sva tri seta ukupnim rezultatom 3:0. Prvi set zaključio je Simović rezultatom 11:8, drugi 11:4 i treći 11:6. Odličan je bio i Tomislav Japec koji je igrao protiv Juraja Lovrića. U prvom setu Japec je bio bolji s rezultatom 11:2, u drugome s 11:4 te trećemu 11:7.

Sljedeće susrete Pituri će odigrati u Dubrovniku i to u subotu, 7. studenog gdje u Gospino polje dolazi Starr iz Varaždina te u nedjelju 8. studenog sa STŠK Dugo Selo.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!